ZESTAW: Pistolet do kleju + 20 klejów 7-8mm

ZS02

Nowy

  • metalowa dysza
  • solidne wykonanie
  • można nim kleić wszystkie materiały
  • w zestawie 20 szt wkładów klejowych
  • klej bezbarwny
  • fabrycznie nowy
  • cena za zestaw (pistolet + 20 szt wkładów klejowych)

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

15,97 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zestaw: pistolet do klejenia + 20 szt wkładów klejowych.

Mały i poręczny pistolet klejący, który powinien znaleźć się w każdym domu i warsztacie. Do pistoletu pasują wkłady klejowe o średnicach 7 mm oraz 8 mm. Z uwagi na standardową średnicę nie będziesz miał zatem nigdy problemu z dokupieniem wkładów.

Pistolet w dość krótkim czasie jest gotowy do pracy i w pełni nagrzany. Pistolet posiada szerokie zastosowanie w domu, w pracach plastycznych, stolarskich i naprawach w domowych warsztatach. Wykorzystując klej na gorąco można kleić wszelkie rodzaje materiałów: drewno, materiały tekstylne, tworzywa sztuczne, folie, papier, karton, szkło czy skórę.

Pistolet został wyposażony w trwałą i solidną metalową dyszę klejącą oraz metalową nóżkę ułatwiającą odstawianie gorącego urządzenia.

W skład zestawu wchodzi także 20 szt. wkładów klejowych bezbarwnych, termotopliwych. Wkład o długości ok. 190 mm i średnicy 7-8 mm. Wkłady umieszcza się w pistolecie elektrycznym, we wnętrzu którego klej roztapia się a następnie zostaje naniesiony na klejone powierzchnie.

Klej na gorąco posiada szerokie zastosowanie w domu, w pracach plastycznych, stolarskich i naprawach w domowych warsztatach. Wykorzystując pistolet i klej można kleić wszelkie rodzaje materiałów: drewno, materiały tekstylne, tworzywa sztuczne, folie, papier, karton, szkło czy skórę.

Cena za zestaw.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty, które mogą Cię zainteresować: